Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації

Дата: 28.09.2020 10:13

Фото без описуЯготинська міська рада інформує про те, що відповідно до ч. 3 ст. 53 Виборчого кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Яготинської міської ради прийняв рішення від 03 вересня 2020 року № 149 «Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації (спеціальних конструкцій) на період проведення виборів депутатів місцевих рад, Яготинського міського голови 25 жовтня 2020 року в адміністративних межах Яготинської міської ради».

Місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації (спеціальних конструкцій) на період проведення виборів депутатів місцевих рад, Яготинського міського голови 25 жовтня 2020 року в адміністративних межах Яготинської міської ради:

1. м. Яготин, вул. Каштанова Алея, 4 (поблизу приміщення Яготинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства).

2. м. Яготин, вул. Незалежності (поблизу автобусної зупинки «Центральний майдан» в обох напрямках руху маршрутних автобусів).

3. м. Яготин, вул. Переяславська, 4 (поблизу магазину «Славутич»).

4. м. Яготин, вул. Київська, 6-б (поблизу магазину «Прод/промтовари»).

5. м. Яготин, вул. Сільгосптехніки, 3 (поблизу магазину «Гарячий хліб»).

6. м. Яготин, вул. Мічуріна, (поблизу автобусної зупинки, навпроти ДНЗ «Волошка»).

7. м. Яготин, вул. Робітнича (поблизу магазину «Прод/промтовари»).

8. м. Яготин, вул. Переяславська, (поблизу магазину «Продукти», мікрорайон «Підварки»).

9. м. Яготин, вул. Зарічанська (с. Червоне Заріччя, поблизу магазину).

10. м. Яготин, вул. Вокзальна, 11 (поблизу залізничного вокзалу та автобусної станції).