A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

ВАСИЛЬ ВОЛОДІН ВІДЗВІТУВАВ ПРО ПЕРШІ 100 ДНІВ РОБОТИ НА ПОСАДІ ОЧІЛЬНИКА КИЇВЩИНИ

Дата: 29.09.2020 16:02
Кількість переглядів: 421

Василь Володін презентував результати роботи за перші 100 днів на посаді голови Київської обласної державної адміністрації.

Про перші напрацювання та здобутки він розповів сьогодні, 29 вересня, під час пресконференції.

Насамперед Василь Володін зазначив журналістам про те, що саме Київська область є символічною вітриною України.

«Саме тут зосереджується економічна, наукова та інтелектуальна міць держави. Це впливає на економічні показники регіону. Можу з упевненістю констатувати, що наша область зберігає свої міцні позиції за багатьма напрямками, незважаючи на пандемію коронавірусу. Ми невпинно наближаємось до нашої мети – комфорт та безпека жителів Київщини», – наголосив голова ОДА.

Відтак із початку року регіон суттєво збільшив випуск промислової продукції. Також Київщина є лідером в Україні з будівництва житла. Окрім цього, у загальнонаціональних рейтингах область третє місце займає з капітальних інвестицій і розміру середньої зарплати, четверте – із виконання будівельних робіт, шосте – за обсягами продукції сільського господарства.

Під час пресконференції Василь Володін окреслив напрацювання команди обласної державної адміністрації в різних галузях. Зокрема йдеться про реалізацію програми «Велике будівництво», підвищення інвестиційної привабливості, формування конкурентоспроможних туристичних атракцій, цифровізацію та діджиталізацію, вирішення екологічних проблем, спортивний і освітній розвиток, а також боротьбу з поширенням коронавірусу.

«Із командою випрацювали кілька ключових принципів ефективної роботи. Вони полягають у відкритості до людей, справедливості без жодних винятків і створення комфортних й безпечних умов життя для мешканців області. Ми чітко дотримуємось визначеного курсу роботи. І конкретні факти та показники підтверджують те, що за перші 100 днів діяльності нам вдалося досягнути значних результатів», –  резюмував Василь Володін.

За інформацією Київської обласної районної адміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень