Епідеміологічна ситуація на Київщині станом на 07 жовтня

Дата: 07.10.2020 10:35

Фото без описуЗа добу методом ПЛР досліджено 1382 зразки біоматеріалу.

Згідно з результатами ПЛР тестувань у 38  випадках ретестування отримано повторний позитивний результат, підтверджено 192 нових випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 18-ти дітей віком від року до 17 (м. Біла Церква – 1, м. Бориспіль – 2, Бориспільський р-н – 2 (с. Щасливе, с. Ревне), Бородянський р-н –1 (смт. Немішаєве), Васильківський р-н – 5 (смт. Глеваха, с. Березенщина, с. Плесецьке – по 1, с. Мархалівка – 2), м. Вишгород - 1, Кагарлицький р-н – 1 (с. Зелений Яр), Києво-Святошинський район – 3 (м. Вишневе – 2, с. Крюківщина – 1), м. Обухів – 1, м. Фастів – 1) та у 174 дорослих (Баришівський р-н – (с. Волошинівка), м. Біла Церква – 35, Білоцерківський р-н – 3 (с.с. Трушки, Шкарівка, Бикова Гребля – по 1), м. Богуслав – 2, м. Бориспіль – 8, Бориспільський р-н – (с. Щасливе – 4, с. Кучаків – 1, с. Любарці – 1), Бородянський р-н – 4 (смт. Пісківка – 2, смт. Бабинці – 1, с. Нова Гребля – 1), м. Бровари – 8, Броварський р-н – 9 (с. Семиполки – 2, с. Тарасівка – 2, смт. Калита, с.с. Заворичі, Красилівка, Рожни, Шевченкове – по 1), м. Васильків – 7, Васильківський район – 7 (с. Березенщина – 2, с. Мархалівка – 2, с.с. Барахти, Варовичі, Тростинка – по 1), м. Вишгород – 4, Вишгородський р-н – (с. Лютіж – 2, с.с. Демидів, Хотянівка – по 1), м. Ірпінь – 3, смт. Гостомель – 2, смт. Коцюбинське – 5, м. Буча – 3, смт. Іванків – 1, Києво-Святошинський р-н – 31 (м. Боярка – 6, м. Вишневе – 11, с. Білогородка – 1, с. Горенка – 1, с. Забір’я – 5, с. Крюківщина – 2, с. Софіївська Борщагівка – 4, с. Шевченкове – 1), Макарівський р-н – (с. Бишів), Миронівський р-н – 1 (с. Росава), м. Обухів – 3, Обухівський р-н – 3 (смт. Козин, м. Українка, с. Романків – по 1), м. Переяслав – 1, Переяслав-Хмельницький р-н – 1 (с. Переяславське), м. Ржищів – 1, смт. Рокитне – 1, Рокитнянський р-н – 1 (с. Ольшаниця), Сквирський р-н – 1 (с. Шамраївка), Ставищенський р-н – 1 (с. Полковниче), м. Тараща – 1, м. Тетіїв – 1, м. Фастів – 5, Фастівський район –5 (с.с. Велика Снітинка, Мала Снітинка, Велика Офірна, Мотовилівка, Дорогинка – по 1), м. Яготин – 3). З них 26 хворих госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 166 особи - на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням).

За період епідемії в області всього лабораторно підтверджено 10291 випадок коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 854 дітей. Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 1112  медичних працівників, з них 440 працюють у медичних закладах  Києва, 672 – у закладах охорони здоров’я Київської області.

За інформацією Київської обласної ради