ВПРОДОВЖ ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ НА КИЇВЩИНІ ВИСАДИЛИ ПОНАД 3 ТИСЯЧІ ДЕРЕВ

Дата: 09.10.2020 15:06

За дорученням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна, в рамках Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів у Київській області на 2019-2022 роки, облдержадміністрацією проведено заходи з пропаганди охорони навколишнього природного середовища.

Так, 9 жовтня у с. Крюківщина Києво-Святошинського району відбувся завершальний етап екологічних акцій з озоленення на двох локаціях – у «Family Park” та парку ім. Андрія Шевченка.

Впродовж вересня 2020 року такі заходи відбулись ще на 4 локаціях:

– у м. Кагарлик (на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Кагарлицький»);

– у м. Богуслав (на території регіонального ландшафтного парку «Богуславль»);

– у м. Переяслав (на території Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» – Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини);

– у м. Яготин (на території регіонального ландшафтного парку «Яготинський ім. Гетьмана Кирила Розумовського»).

Варто зазначити, що під час проведення акцій забезпечено:

– розповсюдження серед присутніх друкованих матеріалів на природоохоронну тематику;

– встановлення 25 садово-паркових лавок;

– встановлення 20 урн для сміття;

– висадження 3 000 декоративних дерев та чагарників, (з них 2 різновиди ялівців (колоновидні та козацькі), 3 різновиди спіреї (Вангутта, норвежська, Голд мун), 2 різновиди пухироплідників (жовтий та червоний), барбариси, бересклети, самшити).

За інформацією Київської обласної державної адміністрації