З 12 ЖОВТНЯ НА КИЇВЩИНІ ДІЄ НОВИЙ РОЗПОДІЛ НА РІВНІ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Дата: 12.10.2020 08:21

Фото без описуНа засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 9 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Новий розподіл набув чинності з 00:00 години 12 жовтня 2020 року.

Отже, у Київській області «помаранчевий» рівень встановлено: у містах Васильків, Ірпінь, Обухів, Фастів та у Бориспільському, Києво-Святошинському районах.

«Жовтий» рівень встановлено в містах Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Переяслав, Ржищів, Славутич та у Баришівському, Білоцерківському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Яготинському районах.

За інформацією Київської обласної ради