Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти" в Лемешівській НВК

Дата: 15.10.2020 08:19

13 жовтня 2020 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями  Лемешівського НВК в  с. Лемешівка.

Фахівці Служби порятунку «101» нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті, наголосили на недопущенні випадків виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем в побуті та на природі.

Окрему увагу було приділено ознайомленню дітей з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів на вулиці. Дітям пояснили, що в такій ситуації необхідно попередити перехожих про можливу небезпеку, а головне в жодному разі не чіпати знахідку.

Наприкінці заходу діти отримали інформативні листівки, та обіцяли в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.