Епідеміологічна ситуація на Київщині станом на 15 жовтня

Дата: 15.10.2020 10:06

За добу методом ПЛР досліджено 1656 зразків біоматеріалу.

Згідно з результатами ПЛР тестувань у 68 випадках ретестування отримано повторний позитивний результат, підтверджено 228 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 24-х дітей віком від року до 17 (Білоцерківський р-н – 2 (м. Узин, с. Мала Вільшанка), м. Бориспіль – 1, Бородянський р-н – 1 (смт. Немішаєве), Броварський р-н – 1 (смт. Велика Димерка), Володарський р-н – 1 (с. Надросівка), м. Ірпінь – 2, Києво-Святошинський район – 3 (м. Боярка – 1, м. Вишневе –  2), м. Обухів – 5, Обухівський р-н – 3 (м. Українка – 2, с. Трипілля – 1), Макарівський р-н – 2 (с. Ясногородка), Переяслав-Хмельницький р-н – 1 (с. Циблі), м. Фастів – 2) та  204 дорослих (смт. Баришівка – 4, Баришівський р-н – (с.с. Власівка, Лехнівка, Морозівка, Ярешки – по 1), м. Березань – 3, м. Біла Церква – 22, Білоцерківський р-н – 4 (м. Узин, с.с. Іванівка, Тарасівка, Томилівка – по 1), Богуславський р-н – 1 (с. Розкопанці), м. Бориспіль – 6, Бородянський р-н – (смт. Немішаєве – 7, с. Дружня – 1), м. Бровари – 12, Броварський р-н – (смт. Велика Димерка – 3, с.с. Богданівка, Гоголів, Красилівка – по 1), м. Буча – 3, Васильківський район – 2 (с Багрин, с. Барахти), Володарський р-н – 1 (с. Тарган), м. Вишгород – 1, Вишгородський р-н – 1 (с. Старі Петрівці), смт. Згурівка – 1, Згурівський р-н – 2 (с. Вільне, с. Мала Березанка), смт. Гостомель – 3, смт. Коцюбинське – 2, м. Ірпінь – 10, Києво-Святошинський р-н – 25 (м. Боярка – 3, м. Вишневе – 16, с. Крюківщина – 2, с.с. Дмитрівка, Нове, Новосілки, Софіївська Борщагівка – по 1), смт. Макарів – 1, Макарівський р-н – 2 (с. Грузьке, с. Фасова), м. Обухів – 13, Обухівський р-н – 10 (с. Підгірці – 4, с. Трипілля – 3, м. Українка – 1, с. Романків – 1, хутір Тарасівка – 1), м. Переяслав – 19, Переяслав-Хмельницький р-н – 6 (с. Циблі – 3, с.с. Велика Каратуль, Переяславське, Помоклі – по 1), м. Славутич – 2, Сквирський р-н – 1 (с. Малі Лисівці), м. Тараща – 1, Таращанський р-н – (с. Плоске, с. Станишівка), м. Тетіїв – 1, Тетіївський р-н – 1 (с. Кашперівка), м. Фастів – 10, Фастівський р-н – 7 (с. Малополовецьке – 4, смт. Кожанка – 1, с.с. Велика Снітинка, Великі Гуляки – по 1), м. Яготин – 5, Яготинський р-н – 2 (с. Ничипорівка). З них 39 хворих госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 189 осіб знаходяться на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням).

За період епідемії в області всього лабораторно підтверджено 11978 випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 1033 дітей. Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 1259 медичних працівників, з них 506 працюють у медичних закладах  Києва, 753 – у закладах охорони здоров’я Київської області.

За інформацією Київської обласної ради