Порядок фінансування виборчих комісій та здійснення протиепідемічних заходів під час підготовки і проведення місцевих виборів

Дата: 16.10.2020 12:33

Фото без описуВідповідно до Порядку фінансування виборчих комісій під час підготовки і проведення місцевих виборів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 № 745 визначено механізм фінансування та перерахування коштів територіальним виборчим комісіям для підготовки і проведення місцевих виборів.

Витрати на підготовку і проведення чергових виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад (далі - депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад), сільських, селищних, міських голів, позачергових і перших виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад здійснюються:

• територіальними виборчими комісіями - за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з державного бюджету.

Відповідно Порядком здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 передбачено, що територіальні та дільничні виборчі комісії забезпечують організацію підготовки та проведення відповідних виборів із дотриманням санітарних норм та правил, протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.