Небайдужість до життя і здоров’я яготинців

Дата: 17.10.2020 10:30

Фото без описуВ наш нелегкий час, стає важко знайти людей, які не лишаються осторонь і допомагають місту та району під час боротьби з коронавірусною хворобою «COVID-19».

Враховуючи той факт, що для лікування хворих вкрай необхідний кисень, головний лікар КНП «Яготинська ЦРЛ» Вадим Нескорожений звернувся з проханням забезпечити кожному хворому окремий киснепровод.

На допомогу у реалізації цієї вкрай важливої для яготинців потреби відгукнувся Почесний громадянин міста Яготина Віталій Ярема та надав сертифікат на 500 000 гривень для придбання матеріалів монтажу киснепроводу у терапевтичному корпусі КНП «Яготинська ЦРЛ» ЯРР.

Висловлюємо найщирішу вдячність, як чудово, що такі люди все таки є.

Дякуємо за Вашу підтримку, за те, що Ви не стоїте осторонь проблем нашого міста, району та їх мешканців.