Реагуємо на публікацію з використаним не вірним фотоматеріалом

Дата: 21.10.2020 09:53

Фото без описуЯготинська міська рада звертає вашу увагу на те, що інформаційний портал "МОЯ КИЇВЩИНА" 20.10.2020 розмістив матеріал про засідання сесії ЯГОТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ при цьому використавши під заголовком фотоматеріал із засідання сесії Яготинської міської ради.

Звичайно, оминути публікацію статті, де мова йде про засідання сесії Яготинської районної ради та використовується фотоматеріал засідання сесії Яготинської міської ради ми не маємо права, адже почуття безкарності за свої дії на відстанні стимулює ображати і обмовляти на інших.

Тож, з відповідним коментарем звернулися до інформаційного порталу "МОЯ КИЇВЩИНА" та проханням видалити публікацію з мережі Фейсбук та використати ВІРНИЙ фотоматеріал, оскільки поширена інформація є оціночним судженням з елементами критики публічної діяльності органів місцевого самоврядування.

Яготинські чиновники збільшили фонд зарплати перед виборами

У порядок денний останньої сесії цього скликання було включено два питання, яких не було у Розпорядженні про скликання позачергової сесії

#Яготин #вибори

MYKYIVREGION.COM.UA