Щотижнева оперативна нарада

Дата: 02.11.2020 09:53

Під головуванням міського голови Наталії Дзюби 02 листопада відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств міста підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.

Начальник КП Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК» О. Білаш проінформував про проведені роботи по гідровипробуванню внутрішньобудинкових мереж системи централізованого опалення багатоквартирних будинків по вул. Незалежності, 94-а та пров. Довженка, 10, заміні на діодне освітлення по вулиці Дарницька, 41, ремонт електрощитових та щоденне прибирання прибудинкових територій.

Начальник КП Яготинської міської ради «Міськсвітло» В. Білаш надав інформацію про виконані роботи на вулицях міста по встановленню додаткових ліхтарів вуличного освітлення в кількості 48 штук та додаткове освітлення на пішохідних переходах і перехрестях.

Працівниками КП «Яготинське ВУ ВКГ» протягом тижня проводилися роботи по заміні насосних агрегатів на стокових водах та установці камер відеонагляду на насосних станціях.

Керівник КП «Комунальник» А. Стріха проінформував про виконані роботи, а саме підготовка техніки до зимового періоду.

Директор стадіону «Колос» В. Сапронайтіс проінформував про проведення на минулому тижні двох матчів по футболу, прибирання опалого листя, покос та каткування футбольного поля.

По завершенню апаратної наради міський голова надала ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.