Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 03.11.2020 16:43

Фото без опису03 листопада у залі засідань міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби.

Члени виконавчого комітету вирішили продовжити строк дії дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами в м. Яготині на перехресті вулиць Дарницька та Шевченка.

Також в ході засідання одноголосно прийнято ряд рішень, а саме про:

- визначення розміру пайової участі;

- присвоєння самостійних поштових адрес об’єктів нерухомого майна –  житловим будинкам, які належать на праві власності громадянам;

- надання матеріальної допомоги учасникам антитеростичної операції на Сході України та Об’єднаних сил, які зареєстровані в місті Яготині;

- надання матеріальної допомоги жителям міста Яготина.

На завершення міський голова Наталія Дзюба надала інформацію щодо поширення на території міста Яготина та Яготинського району гострої респіраторної вірусної інфекції спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.