A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

НА КИЇВЩИНІ ВРЕГУЛЮЮТЬ ПИТАННЯ ВИДАЛЕННЯ АВАРІЙНИХ ДЕРЕВ ВЗДОВЖ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

Дата: 05.11.2020 13:57
Кількість переглядів: 279

Питання врегулювання видачі дозвільних документів на видалення сухостійних та аварійних дерев, що знаходяться в смузі відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення на Київщині обговорили в облдержадміністрації сьогодні, 5 листопада. Провів зустріч заступник голови Київської ОДА Андрій Лісовик.

Участь в обговоренні взяли представники відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Київлісозахист», державної екологічної інспекції Столичного округу та керівники відповідальних за напрямком структурних підрозділів облдержадміністрації.  

Варто зазначити, що до повноважень Київської обласної державної адміністрації належить, зокрема, здійснення управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення в межах Київської області, в тому числі експлуатаційне їх утримання, що передбачає ліквідацію старих, повалених та аварійних дерев, а також дерев які розташовані на меншій відстані від кромки проїзної частини, ніж дозволено нормами.

Облдержадміністрацією передбачено заходи щодо приведення до належних геометричних параметрів проїзної частини автомобільних доріг загального користування місцевого значення області у відповідності до діючих норм та стандартів. Для ефективного забезпечення таких заходів проєктними рішеннями передбачається видалення зелених насаджень.

Однак, на сьогодні відсутні інструкції з проведення рубок формування і оздоровлення лісів, порядок спеціального використання лісових ресурсів під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів, порядок видачі спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів.

Відтак, аби врегулювати дане питання учасники наради домовилися про координацію подальших дій. Зокрема, заслухали інформацію про стан дерев в захисних лісах, що прилягають до смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення та обговорили порядок проведення рубок дерев та інших насаджень вздовж доріг. Визначилися з тим, який орган, в якому порядку і на підставі яких документів має право видавати спеціальні дозволи на проведення рубок формування та оздоровлення лісів, а також заходів, не пов’язаних з веденням лісового господарства в захисних лісах, в межах смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Обговорили також правовий механізм видалення аварійних дерев в межах смуги відводу автомобільних доріг загального користування місцевого значення на період оформлення речових прав на земельні ділянки, що зайняті автомобільними дорогами.

«Не проведення робіт з ліквідації аварійних дерев може призвести до трагічних наслідків – скоєння дорожньо-транспортних пригод за супутніх умов та завдати шкоди життю та здоров’ю людей, пошкодити їх майно. Наближається зима, тому це питання потрібно врегулювати швидко. Спільно ми зможемо це зробити у найкоротші терміни», – зазначив заступник голови КОДА Андрій Лісовик.

За інформацією КОДА 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень