Вітання міського голови з Днем працівників гідрометеорологічної служби України

Дата: 19.11.2020 08:05

Фото без описуЩиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників гідрометеорологічної служби України.

Ваша щоденна робота дає змогу завчасно передбачити несприятливі природні явища та своєчасно інформувати про поточні та очікувані погодні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних явищ для забезпечення стабільного розвитку і безпеки жителів громади.

Впевнена, що ви й надалі будете своєчасно та достовірно інформувати про погоду, адже без ваших прогнозів уже неможливо уявити повсякденного життя наших громадян.

Висловлюю подяку всім працівникам гідрометеорологічної служби за сумлінну працю та високий професіоналізм, зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, удачі та сприятливої погоди.  Нехай поруч із вами буде затишок та комфорт, а в родинах панує достаток і благополуччя.

Нових успіхів у нелегкій повсякденній праці.

Яготинський міський голова                    Наталія ДЗЮБА