A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 20.11.2020 15:34
Кількість переглядів: 482

Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРСТАРЧ" повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Планованою діяльністю ТОВ «УКРСТАРЧ» є нове будівництво заводу з переробки кукурудзи продуктивністю 100 000 тонн на рік на території існуючого цукрового заводу в м. Яготин за адресою: Київська область, Яготинський район, місто Яготин, вулиця Незалежності, земельна ділянка 9-А. Проектом передбачається будівництво заводу по переробці кукурудзи з метою отримання основного кінцевого продукту – лізину, та ряду побічних - кукурудзяне ядро, кукурудзяна клітковина та глютен. Всі вони є продуктами харчового призначення для тваринництва. Добова переробка зерна кукурудзи - 303т. При роботі заводу на протязі 330 днів на рік переробка зерна кукурудзи становитиме 100000т при вологості 14%. На кількість та якість вихідної та побічної продукції впливатимуть варіації сортів кукурудзи або високотемпературна сушка. Продукти будуть виготовлятись на основі загального міжнародного стандарту якості. Виробництво по своїй специфіці розділено на три цехи: цех переробки кукурудзи (отримання крохмального молока та побічних продуктів); цех переробки (ферментації) крохмального молока; цех виробництва лізину. Загальна площа землевідведення складає 31,2930 га.

Режим роботи - 330днів на рік в дві зміни. Зміна – 12 годин.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб’єкт господарювання 

Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРСТАРЧ», код ЄДРПОУ 42625175, Юридична адреса: 07702, Київська область, Яготинський район, м. Яготин, вул. Кузнєцова, буд. 18, телефон: 0952740418, 04575 5-17-59

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця  (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35. Департамент екологічної оцінки та контролю. Електронна пошта: [email protected], контактні телефони: (044) 206-31-40, (044) 206-31-50. Тіщенкова М. О.

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля 

Рішенням про провадження даної планованої діяльності буде: дозвіл на виконання будівельних робіт, що видається Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

 (вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться  -

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться -

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35. Департамент екологічної оцінки та контролю. Електронна пошта: [email protected], контактні телефони: (044) 206-31-40, (044) 206-31-50. Тіщенкова М. О.

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35. Департамент екологічної оцінки та контролю. Електронна пошта: [email protected], контактні телефони: (044) 206-31-40, (044) 206-31-50. Тіщенкова М. О.

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на ______ аркушах. 

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості) (зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

У робочий час з 26.11.2020 р. протягом усього періоду громадського обговорення звіту: 

1. ТОВ «УКРСТАРЧ»: Київська область, Яготинський район, місто Яготин, вулиця Незалежності, земельна ділянка 9-А. Контактна особа: Пилипчук Ярослав Вікторович, заступник директора, тел. 04575 5-17-59, е-mail: [email protected] 2. Яготинська міська рада: м. Яготин, вул. Незалежності, 67. Контактна особа: Овчаренко Сергій Олександрович, перший заступник міського голови, тел.   04575 5-53-58

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість  може ознайомитися з документами, контактна особа)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень