Щотижнева оперативна нарада

Дата: 23.11.2020 10:03

Фото без описуПід головуванням міського голови Наталії Дзюби 23 листопада відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств міста підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.

Начальник КП Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК» Олександр Білаш надав інформацію про виконані ремонтні роботи:  каналізаційної системи – 8 викликів, електрощитових – 7 шт., також щоденне прибирання прибудинкових територій, вивіз опалого листя.

Працівники КП «Міськсвітло» працюють в штатному режимі відповідно до звернень громадян.

Начальник КП «Яготинське ВУ ВКГ» Микола Дзюба проінформував, що виконані роботи по ремонту водопроводів відповідно до звернень громадян, усунуто два пориви на житловому масиві «Козловщина» (вул. Мічуріна, 73, д/с), проведено ремонт насосних агрегатів на КНС-2.

Також працівниками КП Яготинської міської ради «Комунальник» виконано роботи по благоустрою території міста, а саме прибирання опалого листя, видалення аварійних дерев, чистка тротуарів та проведення протиожеледних  заходів.

По завершенню апаратної наради міський голова Наталія Дзюба надала ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради та керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.