Щотижнева апаратна нарада

Дата: 30.11.2020 09:47

Фото без описуПід головуванням міського голови Наталії Дзюби 30 листопада відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств міста підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.

Начальник КП Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК» О. Білаш проінформував про виконані роботи: заміна поштових скриньок у під’їздах багатоквартирних будинків по вул. Незалежності, 20 та вул. Пирятинська,7, проведено заміну на світлодіодне освітлення по вулиці Незалежності, 50, 62, 64, щоденне прибирання прибудинкових територій.

Начальник КП Яготинської міської ради «Міськсвітло» В. Білаш надав інформацію про виконані роботи на вулицях міста по встановленню додаткових ліхтарів вуличного освітлення по вул. Згурівська протяжністю 200 м.

Працівниками КП «Яготинське ВУ ВКГ» протягом тижня проводилися роботи по заміні водомірів в кількості 9 шт. та встановлення нових – 10 шт., ремонт обладнання КНС-2, встановлення десяти відеокамер на ВНС ІІ-го підйому.

Керівник КП «Комунальник» А. Стріха проінформував про виконані роботи по благоустрою території міста.

По завершенню апаратної наради міський голова надала ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.