A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Привітання міського голови з Днем працівників прокуратури України

Дата: 01.12.2020 08:15
Кількість переглядів: 179

Шановні працівники прокуратури!

З нагоди вашого професійного свята прийміть вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у зміцнення законності, захисту прав людини і громадянина, а також внесок у справу формування України як правової держави, адже верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури.

Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини бо боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади – це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

Впевнена, що високий професіоналізм, почуття відповідальності і відданість своїй справі допоможуть успішно виконати всі покладені на вас завдання, здобути ще більшу повагу людей та відновити  їх довіру до державних органів.

В день професійного свята я зичу найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я Закону.

Щиро бажаю вам і надалі чесно працювати на благо суспільства, захищаючи законність. Міцного вам здоров'я, щастя, добробуту та успіхів у подальшій діяльності!

З повагою 

Яготинський міський голова                   Наталія ДЗЮБА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень