Робоча нарада

Дата: 02.12.2020 16:02

Фото без описуПід головуванням міського голови Наталії Дзюби 02 грудня у залі засідань Яготинської міської ради відбулася робоча нарада зі старостами сіл, що представляють старостинські округи у міській раді. Участь у зустрічі взяли голова Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський, заступник міського голови Олена Федина, секретар міської ради Володимир Гончар, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Галицький та керівники комунальних підприємств міста.

У ході наради були обговорені плани роботи та актуальні питання у населених пунктах громади: порядок державної реєстрації місця проживання та перебування фізичних осіб; стан підготовки до розчистки снігу, благоустрій та утримання територій; стан водопостачання та вуличного освітлення; проведення інвентаризації; визначення об’єктів інфраструктури населених пунктів щодо проведення капітального ремонту на 2021 рік. Були також розглянуті питання дотримання вимог карантинних обмежень та проведення підготовки до Новорічних свят.

По завершенню робочої наради міський голова надала ряд доручень старостам за різними напрямками роботи.