A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ!

Дата: 07.12.2020 07:46
Кількість переглядів: 171

Шановні депутати міської ради, старости, члени виконавчого комітету, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Усі, хто причетний до роботи органів місцевого самоврядування, щодня працюють задля розвитку нашої громади, задля процвітання України, аби наші земляки жили у спокої та благополуччі. 

Впевнена, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину  прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, трудовими колективами, громадськими організаціями в мирі та злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.

Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим. Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю з кожним, кому довірено представляти інтереси наших виборців.  Впевнена, що наша сумлінна та віддана праця об’єднуватиме у спільному прагненні зробити наш край чистим, охайним і комфортним для людей, що додасть усім нам наснаги на добрі справи, порозуміння задля добра і благополуччя, стане імпульсом для подальшого соціально-економічного розвитку та процвітання, стимулом для досягненням нових здобутків та запорукою збереження миру і злагоди в кожній нашій домівці та Україні в цілому!

Бажаю усім міцного здоров’я, миру, витримки та оптимізму!

З повагою

Яготинський міський голова                  Наталія ДЗЮБА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень