Засідання Ради підприємців при Яготинській міській раді

Дата: 15.12.2020 15:44

15 грудня 2020 року в залі засідань міської ради відбулося засідання Ради підприємців при Яготинській міській раді під головуванням міського голови Наталії Дзюби.

На порядку денному розгляд питань щодо отримання одноразової матеріальної допомоги для виплати працівникам підприємств, в зв’язку із скороченням тривалості робочого часу, у тому числі простоєм, після впровадження карантинних обмежень та дотримання власниками торгових закладів карантинних обмежень з 19 грудня 2020 року і під час «Карантину зимових канікул», що вводиться з 08 січня по 24 січня 2021 року.

Інформацію про порядок надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми надала директор районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Рибак.

В ході наради заступник міського голови Олена Федина звернула увагу фізичних осіб-підприємців на перелік карантинних обмежень, які діятимуть з 19 грудня 2020 року і під час «Карантину зимових канікул», що вводиться з 08 січня по 24 січня 2021 року в умовах пандемії COVID-19.  А саме заборону проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій, робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос), проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00,  ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.

Контроль щодо дотримання правил безпеки в умовах карантину в закладах торгівлі покладається на працівників та власників