Подарунки до Дня святого Миколая

Дата: 16.12.2020 14:44

Фото без описуЗа традицією до Дня  святого Миколая діти, батьки яких брали участь у антитерористичній операції або на цей час перебувають на Сході України і боронять рідну землю, отримали новорічні подарункові набори від міського голови Наталії Дзюби та депутатського корпусу і членів виконавчого комітету Яготинської міської ради.

Цього року новорічні подарунки отримали і діти з сімейних будинків дитячого типу, де батьки-вихователі Фріц Юрій Францович та Фріц Світлана Володимирівна, Роговець Марія Валеріанівна та Роговець Віталій Олексійович. Адже бачити радісні дитячі очі та щирі усмішки – справжнє щастя.

У новому 2021 році щиро бажаємо родинам міцного здоров'я, любові, миру, затишку та добробуту у ваш дім! Нехай здійснюються усі мрії та бажання.