Подарунки до Дня святого Миколая

Дата: 16.12.2020 14:44
Кількість переглядів: 754

Фото без описуЗа традицією до Дня  святого Миколая діти, батьки яких брали участь у антитерористичній операції або на цей час перебувають на Сході України і боронять рідну землю, отримали новорічні подарункові набори від міського голови Наталії Дзюби та депутатського корпусу і членів виконавчого комітету Яготинської міської ради.

Цього року новорічні подарунки отримали і діти з сімейних будинків дитячого типу, де батьки-вихователі Фріц Юрій Францович та Фріц Світлана Володимирівна, Роговець Марія Валеріанівна та Роговець Віталій Олексійович. Адже бачити радісні дитячі очі та щирі усмішки – справжнє щастя.

У новому 2021 році щиро бажаємо родинам міцного здоров'я, любові, миру, затишку та добробуту у ваш дім! Нехай здійснюються усі мрії та бажання.



« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних