Відбулися засідання постійних комісій Яготинської міської ради

Дата: 17.12.2020 10:19

Фото без опису16 грудня 2020 року у залі Яготинської міської ради відбулися засідання постійних депутатських комісій з питань Регламенту, депутатської етики, правової політики, взаємодії із засобами масової інформації та контролю за виконанням рішень ради та виконавчого комітету, з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та інвестування, з питань приватизації, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, благоустрою, підприємництва, торгівлі та транспорту та з питань соціального захисту, охорони здоров’я, духовності, освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань.

В ході роботи були визначені заступники і секретарі відповідних комісій та попередньо розглянуті питання, що винесені на розгляд позачергової другої сесії Яготинської міської ради VIII скликання.