Привітання міського голови з Днем працівників органів реєстрації актів цивільного стану

Дата: 18.12.2020 08:05

Шановні працівники органів реєстрації актів цивільного стану!

Кожного дня працівники відділів РАЦС самовіддано служать обраній справі, вносять вагомий внесок у розвиток діяльності органів реєстрації актів цивільного стану.

Люди, які працюють в органах РАЦС, кваліфіковані співробітники, які з душею відносяться до своєї роботи, з увагою і великою відповідальністю проводять прийом громадян. Ними створюються всі умови для громадян, щоб вони відчували себе зручно і комфортно.

З нагоди професійного свята щиро бажаю вам миру, міцного здоров’я, добробуту і затишку в родинах, професійних успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійснюються всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість і натхнення.

Яготинський міський голова                  Наталія ДЗЮБА