Вітання міського голови з Днем енергетика

Дата: 22.12.2020 08:17

Шановні енергетики! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Тяжко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від вашої злагодженої роботи залежить безперебійне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку, соціальної сфери та комфорт в оселях громадян. З повною віддачею ви виконуєте свою професійну справу, вкладаючи в неї свої знання, вміння, які передали вам наставники – досвідчені фахівці.

Вітання й ветеранам виробництва, які присвятили цій сфері діяльності більшу частину свого життя. А молодим енергетикам бажаю постійного професійного зростання, морального задоволення від причетності до великої і важливої справи.

Бажаю вам впевненості у завтрашньому дні та успіхів на професійній ниві. Міцного здоров’я, достатку, миру і злагоди вам і вашим родинам!

Яготинський міський голова                  Наталія ДЗЮБА