Засідання позачергової третьої сесії Яготинської міської ради VIII скликання

Дата: 24.12.2020 13:56

Фото без опису24 грудня відбулося засідання позачергової третьої сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н. Дзюби.

У сесії взяли участь: працівники апарату Яготинської міської ради, члени виконавчого комітету VII та VIII скликань, депутати VII скликання, начальники комунальних підприємств Яготинської міської ради, керівники управлінь, відділів Яготинської РДА, установ та представники засобів масової інформації.

Розпочали роботу депутати з розгляду рішень та насамперед внесли зміни та доповнення до порядку денного.

На початку депутати затвердили рішення про бюджет Яготинської міської територіальної громади на 2021 рік. При визначенні обсягу фінансового ресурсу міського бюджету м. Яготина на 2021 рік враховано показники, передбачені державним бюджетом на 2021 рік, показники, передбачені проектом Київського обласного бюджету України на 2021 рік, Методичні рекомендації  Міністерства фінансів України та динаміку надходжень  доходів за попередні роки, надходжень поточного року, із застосуванням норм  Бюджетного та Податкового кодексів України. В структуру проекту  бюджету громади входять доходи загального та спеціального фондів та видатки загального і спеціального фондів.

Також внесено зміни до додатків 1,2, затверджених рішенням Яготинської міської ради від 26.11.2020 №07-01-VIIІ «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату та виконавчих органів Яготинської міської ради» та до Положення про старост.

У ході засідання були затверджені положення:

• про затвердження положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності апарату Яготинської міської  ради;
  • про затвердження положення про загальний відділ апарату Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про відділ організаційно-кадрової роботи апарату Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про відділ соціально-економічного розвитку та інвестицій апарату Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про відділ господарського забезпечення апарату Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про відділ з питань юридичного забезпечення апарату Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, зв’язків з правоохоронними органами та запобігання корупції апарату Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою апарату Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про відділ з питань містобудування та архітектури апарату Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про відділ з питань землекористування та комунальної власності апарату Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про відділ з питань праці та соціального захисту населення апарату Яготинської міської ради;
  • про затвердження Положення про сектор торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про сектор молоді та спорту апарату Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про відділ освіти Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про відділ культури та туризму Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про службу у справах дітей Яготинської міської ради;
  • про затвердження положення про відділ з питань сприяння діяльності депутатів, членів виконавчого комітету міської ради та зв’язків з громадськістю апарату Яготинської міської ради.

Надалі депутати розглянули та прийняли рішення щодо ряду земельних питань.

У подальшій роботі сесії міської ради прийнято рішення затвердити програми:

• фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021 рік;
  • фінансової підтримки КНП «Яготинська центральна районна лікарня» на 2021 рік;
  • розвитку земельних відносин на території Яготинської міської ради на 2021 рік;
  • фінансування та забезпечення діяльності Яготинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2021 рік.

Далі перейшли до розгляду та затвердження структури та загальної чисельності комунальних підприємств Яготинської міської ради та структури працівників Яготинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Яготинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2021 рік.