На Яготинщині рятувальники отримали новий пожежний автомобіль

Дата: 24.12.2020 14:53

Фото без опису24 грудня 2020 року працівники пожежно-рятувальної частини у місті Яготині отримали новий сучасний пожежний автомобіль АЦ-8,0 на базі МАЗ.

«Впевнений, що даний автомобіль допоможе при виконанні аварійно-рятувальнитах робіт та гасінні пожеж і дозволить ефективніше виконувати свою роботу. Автомобіль призначений для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння (ПТО) і служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною», - зазначив начальник Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Власко.

Допомога населенню буде якіснішою та швидшою, а рятувальники сприятимуть забезпеченню цивільного захисту населення на території громади та гідно стоятимуть на сторожі збереження життя та майна людей.