Звернення Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області до жителів Яготинщини

Дата: 29.12.2020 10:46

В зв’язку з різким зниженням температури повітря та враховуючи, що наш край багатий на любителів підлідного вилову риби звертаємось до Вас (рибалки) з турботою та проханням: виходячи на тонкий лід дотримуйтесь заходів безпеки. Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх рідних, не нехтуйте застереженнями. Від зневажливого ставлення до правил безпеки на льоду може статись непоправне лихо. І хотілося б задати питання фанатам зимової рибалки: - чи варті декілька окунців вашого життя, сліз ваших рідних та дітей?

І нам доводиться вкотре нагадувати :

“Громадяни, будьте обачними, цінуйте своє життя. І пам’ятайте, що рятуючи вас, хтось ризикує втратити своє життя!”