Турбота про кожного – головне завдання влади!

Дата: 31.12.2020 09:29

30 грудня на передодні Новорічних та Різдвяних свят міський голова Наталія Дзюба та Почесний громадянин міста Яготина, депутат попередніх скликань районної ради та VIII скликання міської ради Володимир Семеняка завітали до людей, які все життя працювали на благо рідного краю і на схилі років проживають у відділеннях стаціонарного догляду для тимчасового або постійного проживання у с. Черняхівка і с. Капустинці.

Тут мешкають ті, хто, в силу життєвих обставин залишили свою домівку. Приїзд Володимира Павловича не перший і не останній, як завжди кожен заклад отримав цукор та борошно, а також солодкі подарункові набори та фрукти, адже не тільки діти, але й дорослі сподіваються та потребують піклування і щирого спілкування.

«Старість – потребує уваги, старість – потребує опіки, пенсіонери – потребують нашої з вами допомоги. Добре, якщо є можливість прихилитися біля дітей, а якщо ні – то це категорія населення, за яку відповідальні усі громадяни держави»,  – зауважив Володимир Семеняка.