A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Щотижнева апаратна нарада

Дата: 04.01.2021 09:43
Кількість переглядів: 306

Під головуванням міського голови Наталії Дзюби 04 січня відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств міста підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.

Начальник КП Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК» О. Білаш надав інформацію про виконані роботи по благоустрою на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків.

Начальник КП Яготинської міської ради «Міськсвітло» В. Білаш надав інформацію, що були виконані поточні роботи по ремонту ліхтарів вуличного освітлення із заміною ламп.

Також працює в штатному режимі і КП «Яготинське ВУ ВКГ». Проведено ремонт технологічних трубопроводів блоку ємностей, виготовлення шиберів приймального відділення КОС та замінено підшипники на насосах на очисних спорудах міста.

Начальник КП Яготинської міської ради «Комунальник» А. Стріха проінформував про проведення поточної роботи на території міста.

По завершенню апаратної наради міський голова Наталія Дзюба надала ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради та керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень