Розпочато реорганізацію сільських рад Яготинського району

Дата: 14.01.2021 09:49

З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна, активів та зобов'язань згідно з рішенням Яготинської міської ради від 26 листопада 2020 року № 37-01-VIIІ «Про початок реорганізації Богданівської, Годунівської, Двірківщинської, Жоравської, Засупоївської, Капустинської, Кулябівської, Лемешівської, Лозовоярівської, Ничипорівської, Панфильської, Райківщинської, Сотниківської, Супоївської, Сулимівської, Фарбованської, Червонівської, Черняхівської сільських рад шляхом приєднання до Яготинської міської ради» розпочато реорганізацію сільських рад, які колись входили до Яготинського району.

Інвентаризація майна новоутвореної громади необхідна для подальшої правильної оцінки можливостей кожного населеного пункту, а також для виявлення тих чи інших нагальних потреб. У подальшому матеріали буде узагальнено та винесено на засідання профільних комісій, де і буде створено план заходів по усуненню недоліків та правильно збалансований бюджет на 2021 рік.