Щотижнева апаратна нарада

Дата: 18.01.2021 12:51

Під головуванням міського голови Наталії Дзюби 18 січня відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.

Начальник КП «Яготинське ВУ ВКГ» М.Дзюба доповів, що підприємство працює в звичайному режимі та повідомив про встановлення відеоспостереження на КНС -2 та очисних спорудах.

Начальник КП Яготинської міської ради «Міськсвітло» В. Білаш надав інформацію про виконані роботи по заміні ліхтарів вуличного освітлення у селі Фарбовано.

Також працюють в штатному режимі  КП «Яготинська ЖЕК», КПТМ «Яготинтепломережа» та інші комунальні підприємства.

Наприкінці наради  Наталія Миколаївна надала ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради та комунальним службам щодо вирішення оперативних питань життєдіяльності району.