Актуальні питання в галузі освіти обговорили на нараді

Дата: 23.01.2021 09:30

22 січня під керівництвом міського голови Наталії Дзюби відбулася нарада, за участю заступника міського голови Олени Федини, директора Яготинського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників Оксани Миненок та директорів навчальних закладів громади.

Під час наради обговорено питання подальшого розвитку освітньої галузі, окреслено основні завдання щодо організації навчально-виховного процесу. Особливу увагу було зосереджено на питанні організації шкільного харчування.

Ішлося, зокрема, про забезпечення повноцінного, якісного та калорійного харчування дітей в школах, постачання безпечних та якісних продуктів і сировини, зміцнення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів освіти, можливість харчуватися не лише учням молодших класів, а й за бажанням дітей 5-11 класів.

Надалі Оксана Миненок поінформувала присутніх про скасування додаткових обмежень для закладів освіти, що були встановлені на період 8-24 січня. Зокрема, з 25 січня буде продовжена вже звичних для освітян та учнів дія карантинних обмежень, а саме заборонено відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти та збережено обмеження щодо проведення в закладах освіти масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи або класу та за присутності відвідувачів.

«Виконання навчальних планів і програм, підвищення рівня виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, забезпечення права дитини на доступність і безоплатність дошкільної освіти та створення умов для розвитку та комфорту дитини дошкільного та шкільного віку – залишається одним із найбільш пріоритетних завдань та заслуговує на особливу увагу освітян», - зауважила по закінченню міський голова Наталія Дзюба.