З 25 січня Київщина вийшла з локдауну

Дата: 26.01.2021 08:43

Із 25 січня Україна вийшла з локдауну. Тож Київщина повернеться до адаптивного карантину та тих протиепідемічних обмежень, які діяли в грудні.

«Епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю на коронавірус. Якщо ще недавно кількість нових інфікованих у нашій області щодоби досягала тисячі осіб, то зараз фіксуємо одну чи дві сотні. Відповідно зменшується і число хворих, яким потрібне стаціонарне лікування. Це позитивна тенденція, яку маємо зберегти», – зазначив голова Київської ОДА Василь Володін у повідомленні.

Також він зауважив: скасування посилених карантинних норм не означає, що  вірус зник.

«Закликаю всіх і надалі носити маски, користуватися антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції. Пам’ятайте: кожний із нас несе відповідальність не тільки за себе, а й за своїх рідних. Тож бережімо одне одного», – звернувся Василь Володін до жителів Київщини.

Важливо: усі обмеження, які почнуть діяти з 25 січня, перераховані в інфографіці.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА