A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Проєкти рішень виконавчого комітету

Дата: 26.01.2021 16:58
Кількість переглядів: 162

2021 рік

На засідання у квітні 2021 року

1. Про затвердження нового складу постійно діючої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води.

Додаток1.

2. Про  надання матеріальної допомоги.

3. Про надання дозволу громадянці Ситник Лілії Іванівні на виготовлення проектної документації та підключення до міських водопровідних мереж земельної ділянки за адресою: вул. Вокзальна, 50 в м. Яготині.

4. Про надання дозволу громадянам на виготовлення проєктної документації та підключення до міських водопровідних мереж житлових будинків в м. Яготині.

5. Про надання дозволу комунальному підприємству Яготинської міської ради «Комунальник» на проведення робіт по видаленню зелених насаджень в селі Жоравка Бориспільського району Київської області.

6. Про присвоєння самостійної поштової адреси ½ частці житлового будинку за адресою: вул. Трудових резервів, 7 в м. Яготині, яка належить громадянці Любенко Ніні Миколаївні.

7. Про присвоєння самостійної поштової адреси частині житлового будинку, що розташований за адресою: вул. Толбухіна, 2,  м. Яготин, Київська область та належить на праві власності громадянину Матушку Віталію Олександровичу.

8. Про присвоєння самостійної поштової адреси частині житлового будинку та земельній ділянці (кадастровий номер: 3225510100:09:020:0021) площею 0,0509 га, які належать на праві спільної часткової власності громадянам Сірошу О.В. та Ніколаєнку С.О.

9. Про присвоєння самостійної поштової адреси ½ частці житлового будинку за адресою: вул. Трудових резервів, 7 в м. Яготині, яка належить громадянці Усенко Лідії Михайлівна.

10. Про присвоєння самостійної поштової адреси ½ частці житлового будинку за адресою: вул. Трудових резервів, 5 в м. Яготині, яка належить громадянці Хоменко Любові Прокопівні.

11. Про присвоєння самостійної поштової адреси частині житлового будинку, що розташований за адресою: вул. Ціолковського, 48,  м. Яготин, Київська область та належить на праві власності громадянці Яловничій Валентині Миколаївні.

12. Про присвоєння поштової адреси об’єкту будівництва.

13. Про присвоєння самостійної поштової адреси частині житлового будинку, що розташований за адресою: вул. Ціолковського, 48,  м. Яготин, Київська область та належить на праві власності громадянці Кареліну Валерію Миколайовичу.

14. Про присвоєння самостійної поштової адреси частині житлового будинку,  яка належить на праві власності громадянці Ключак Любові Віталіївні, що зареєстрований за адресою: вул. Зарічанська, 114, с. Червоне Заріччя, Яготинський район, Київська область.

15. Про присвоєння самостійної поштової адреси частині житлового будинку, що зареєстрований за адресою: вул. Зарічанська, 114, с. Червоне Заріччя, Яготинський район, Київська область, яка належить на праві власності громадянці Кожушко Тамарі Віталіївні.

16. Про присвоєння самостійної поштової адреси частині житлового будинку, що розташований за адресою: вул. Толбухіна, 2,  м. Яготин, Київська область та належить на праві власності громадянину Хрущу Анатолію Івановичу.

17. Про надання дозволу на вчинення правочину.

18. Про надання дозволу на укладення та підписання договору отримання орендної плати за земельні ділянки.

19. Про розгляд заяви гр. України Вознюк Ірини Володимирівни щодо надання згоди на призначення її опікуном гр. України Вознюка Юрія Федоровича.

20. Про зарахування на квартирний облік Ященка Євгена Анатолійовича.

21. Про зарахування на квартирний облік Ященка Сергія Анатолійовича.

22. Про зарахування на квартирний облік Ященка Юрія Анатолійовича.

23. Про надання дозволу на вчинення правочину.

24. Про надання статусу дитини - сироти Литовченку Богдану Вікторовичу.

25. Про надання статусу дитини - сироти Литовченку Денису Вікторовичу.

26. Про надання статусу дитини - сироти Литовченко Наталії Вікторівні.

27. Про надання дозволу на вчинення правочинів.

28. Про впорядкування поштової адреси об’єктів нерухомого майна, які належать громадянину Кузьміну В.Б.

29. Про зміну поштової адреси житлового будинку та земельних ділянок, що знаходяться за адресою: Київська обл., Яготинський р-н, с. Капустинці, вул. Миру, 72, які належать громадянину Мольчицю А.А.

30. Про надання дозволу на вчинення правочину.

31. Про надання дозволу на вчинення правочину.

На засідання у лютому 2021 року

1. Про визначення комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» і спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради «Ритуал» підприємствами, на яких можуть відбувати покарання особи, засуджені до громадських робіт та порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт. 

Додаток

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради від 20.03.2020 № 46 «Про визначення відновної вартості зелених насаджень для міста Яготина».

3. Про внесення змін до додатку рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради від 20.01.2021 № 01 «Про створення комісії  Яготинської міської  ради  зі  здійснення  контролю за станом благоустрою населених пунктів Яготинської міської територіальної громади».

4. Про покладання обов’язків за ведення  військового  обліку призовників і військовозобов’язаних та бронювання військовозобов’язаних у старостинських округах  Яготинської міської ради.

5. Про зміну статусу квартир № 1 та № 2 в житловому будинку на вул. Переяслівській, 19 в м. Яготині та присвоєння нової поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

6. Про зміну поштової адреси житловому будинку на пров. Котляревського, 3 в м. Яготині, який належить громадянину Могилевцю М.А.

7. Про присвоєння самостійної поштової адреси частині житлового будинку, що розташований за адресою: пров. Лесі Українки, 1, с. Ничипорівка, Бориспільський район, Київська область та належить громадянину Ушакову А.М.

8. Про присвоєння самостійної поштової адреси частині житлового будинку, що розташований за адресою: пров. Лесі Українки, 1, с. Ничипорівка, Бориспільський район, Київська область та належить громадянину Ушакову В.М.

9. Про зміну поштової адреси земельної ділянки (кадастровий номер: 3225581201:02:004:0020) площею 0,25 га, що зареєстрована за адресою: Київська обл., Яготинський р-н, с. Годунівка, вул. Кравченка, 84, яка належать на праві власності громадянину Кравченку М.П.

10. Про зміну статусу квартири № 2 в житловому будинку на вул. Київська, 2 в м. Яготині та присвоєння нової поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

11. Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна – громадському будинку (магазин) на вул. Незалежності, 22 в м. Яготині.

12. Про надання дозволу громадянам на виготовлення проектної документації та підключення до міських водопровідних мереж житлових будинків в м. Яготині.

13. Про створення комісії з питань захисту прав дитини Яготинської міської ради.

Додаток1. Додаток2.

14. Про комісію з розгляду заяв громадян про звільнення від плати за надані соціальні послуги у відділенні соціальної допомоги вдома та відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання  Яготинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Додаток1. Додаток2.

15. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Єгорову Кирилу Ігоровичу.

16. Про надання дозволу на вчинення правочинів.

17. Про затвердження висновку про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам дитини.

18. Про  надання матеріальної  допомоги.

На засідання у січні 2021 року

Про присвоєння самостійної поштової адреси частині житлового будинку на вул. Винниченка, 16 в м. Яготині, що належать на праві власності громадянину Кравченку І.Ю.

Про присвоєння самостійної поштової адреси частині житлового будинку та земельній ділянці площею 0,0435 га на вул. Мономаха, 58 в м. Яготині, що належать на праві власності громадянину Куді М.П.

Про надання дозволу громадянам на виготовлення проектної документації та підключення до міських водопровідних мереж житлових будинків в м. Яготині


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень