Біля торгових точок та закладів торгівлі снігу не повинно бути!

Дата: 28.01.2021 15:45

Фото без описуШановні підприємці, власники кафе, ресторанів, супермаркетів, магазинів, малих архітектурних форм, торгових центрів та інших торгівельних точок Яготинської територіальної громади!

На період несприятливих погодних умов,  звертаємося до вас з  проханням щодо проведення необхідних заходів з розчищення снігу  та посипки протиожеледною сумішшю східців, тротуарів та прилеглих територій до ваших приміщень. Це зона вашої відповідальності! Згідно Правил благоустрою, підприємець повинен утримувати в належному стані територію торгової точки, закладу.

Прибирання навколо своїх закладів, розчистка від снігу та посипання в зимовий період прилеглої території – це перш за все повага до своїх покупців, відвідувачів та клієнтів, турбота про їхнє здоров’я та життя.

Сектор торгівлі, підтримки підприємництва

та реклами апарату міської ради