A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

УВАГА!!! Обережно! Крижані бурульки!

Дата: 08.02.2021 16:36
Кількість переглядів: 136

Зима продовжується, і продовжуються значні перепади температури повітря, морози чергуються з відлигою.

Внаслідок температурних перепадів масово утворюються крижані бурульки на козирках, дахах будинків, будівлях, спорудах, та на деревах. Небезпечне також накопичення великої кількості снігу та льоду на дахах будівель, споруд та на балконах будинків. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до травмування людини, але й до її загибелі. Від бурульок і льоду страждають не тільки люди, але і матеріальні цінності. Наприклад, вони можуть завдати серйозного збитку припаркованому біля будівлі автомобілю.

Особливо уважним потрібно бути під час прогулянок у парку з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом з бурульками. Тому, проходячи біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу.

Найпростіший спосіб справитися з бурульками – збити їх. Але необхідно враховувати, що покрівлі часто бувають складної конфігурації, тому, дотримуючись техніки безпеки, проводити роботи по прибиранню снігу, льоду з дахів будівель повинні люди зі спеціальною підготовкою.

Яготинська міська рада вкотре звертається до жителів громади з проханням дотримуватися основних заходів безпеки взимку. Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода з настанням потепління.

Для того, щоб уникнути травмування крижаними бурульками, необхідно дотримуватись основних правил безпеки, а саме:

- встановлювати попереджувальні знаки і огорожі небезпечних місць можливого падіння бурульок;

- по можливості своєчасно збивати бурульки, які несуть небезпеку пішоходам і автотранспорту, що паркується біля будинків;

- пішоходам не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях відсутності самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків та по можливості триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста;

- проходячи повз будинки або біля високих дерев, необхідно переконатися у відсутності загрози падіння снігу та льодових наростів;

- батькам та педагогам необхідно роз'яснити дітям небезпеку ігор під час відлиги під козирками дахів будинків, виключити їх перебування в позаурочний час в цих місцях;

- під час прогулянок на свіжому повітрі з маленькими дітьми, не залишати їх без нагляду і не перебувати з ними в місцях можливого падіння з дахів брил, снігу.

- рятувальним службам різного підпорядкування попереджувати відповідальні служби про необхідність своєчасного усунення небезпеки падіння крижаних бурульок на пішоходів і можливих наслідків таких надзвичайних ситуацій, особливу увагу звертати на роз’яснювальну роботу серед школярів.

Пам’ятайте, що дотримання основних заходів безпеки допоможе уникнути трагічних наслідків!

 

Сектор з питань НС, ЦЗ,

взаємодії з правоохоронними органами

та запобігання корупції

апарату Яготинської міської ради

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень