Шановні керівники підприємств, установ, організацій, закладів освіти, охорони здоров’я та культури, фізичні особи-підприємці

Дата: 08.02.2021 17:09

Фото без описуУ зв’язку з погіршенням погодних умов, які створюють низку незручностей для кожного мешканця нашого міста, Яготинська міська рада в черговий раз нагадує, що керівники несуть персональну відповідальність за стан очистки прилеглої територій від снігу та наслідків негоди.

Об’їзд території міста щодо стану його благоустрою проводиться працівниками Яготинської міської ради протягом дня.

З метою підтримання у належному санітарному стані власної і прилеглої територій, у зв’язку з відповідними погодними умовами зимового періоду та на виконання Правил благоустрою та утримання територій м. Яготина, які діють на цей час, просимо Вас, шановні керівники, вчасно проводити протиожеледні заходи, зокрема, розчистку території від снігу.

Комунальні служби працюють в посиленому режимі аби максимально розчистити дороги і тротуари від снігу, але лише спільний зусиллями ми подолаємо наслідки негоди та повернемо життєдіяльність міста у звичний режим.

Щиро сподіваємось на Ваше порозуміння!