Зимове прибирання – під неухильним контролем

Дата: 09.02.2021 16:46

Фото без описуКерівниками комунальних підприємств продовжується робота по прибиранню міста від наслідків негоди, яка розпочалась 8 лютого та до якої долучились і підприємці, орендарі торгових закладів Яготинської міської територіальної громади.

09 лютого працівниками міської ради здійснено об’їзд по обстеженню територій закладів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування з метою проведення перевірки та роз’яснювальної роботи  серед осіб стосовно прибирання снігу поблизу торгових закладів та дотримання Правил благоустрою міста, які діють на цей час. Згідно з якими, в зимовий період проводиться своєчасне очищення від снігу прилеглої території та посипання протиожиледними матеріалами.

При об’їзді встановлено, що більша частина підприємців з відповідальністю і повагою відноситься до свої відвідувачів.

Яготинська міська рада щиро дякує кожному, хто з власною технікою долучився до ліквідації наслідків снігової стихії та не був байдужим і не стояв осторонь.

За інформацією сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату міської ради