Попередження про погіршення погодніх умов!

Дата: 12.02.2021 08:15

Фото без опису12 лютого очікується ускладнення погодних умов. Зокрема, Український гідрометеоцентр прогнозує пориви вітру 15-20 м/с, в країні, крім південого сходу та сходу, хуртовини, снігові замети, на дорогах - ожеледицю.

Впродовж 12-13 лютого в Україні значне зниження температури; 14-18 лютого холодна погода.

Зазначимо, що синоптики прогнозують утримання складних погодніх умов. Комунальні служби продовжують працювати в режимі нон-стоп.

Шановні учасники дорожнього руху! Будьте пильними та уважними на автошляхах краю, дотримуйтесь правил дорожнього руху.

Міська влада просить жителів Яготинської територіальної громади, за можливості, утриматися від поїздок на власних авто та не вирушати у дорогу без нагальної потреби або надати перевагу громадському транспорту.

Окрім того, закликаємо не паркувати автомобілі на узбіччях вулиць та доріг, аби забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.