Проведено планову перевірку

Дата: 17.02.2021 09:10

Фото без опису16 лютого інспекторський склад Яготинського районного сектору провів планову перевірку стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання будинок "Доглянута старість" в селі Капустинці.

В будинку соціального закладу рятувальниками було проаналізовано стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень будівель, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також працездатність систем протипожежного захисту.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки, які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення.

З працівниками та громадянами, що перебувають на обслуговуванні у закладі, було проведено інструктаж та вручено листівки на протипожежну тематику.