Робоча нарада

Дата: 17.02.2021 09:49

Фото без опису16 лютого 2021 року відбулася робоча нарада з представниками спортивних організацій та установ.

На нараді були розглянуті питання:

1. Про затвердження календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів.

2. Про графіки роботи спортивних споруд та місця проведення спортивних масових заходів та території громади.

3. Про обмежувальні протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої корона вірусом SARS CoV-12.

За результатами обговорення прийнято рішення щодо подальшого розвитку спорту в громаді. Також буде підготовлений та затверджений план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, після додавання до плану обласних заходів.

За інформацією сектору молоді та спорту апарату міської ради