Проведено планову перевірку

Дата: 18.02.2021 13:05

17 лютого інспекторський склад Яготинського районного сектору провів планову перевірку Супоївського НВК в с. Супоївка.

В навчальному закладі рятувальниками було проаналізовано стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан утримання шляхів евакуації з приміщень школи, стан утримання електрогосподарства, стан зовнішнього протипожежного водопостачання, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки, які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення.

З працівниками були проведені інструктажі на протипожежну тематику та вручені листівки з пожежної безпеки.