Давайте згадаємо наше дитинство

Дата: 19.02.2021 10:12

Як тільки випадав перший сніг, всі радісно бігли на двір ліпити сніговика, чи не так? Більшість із нас досі полюбляє цю цікаву забаву, тому що сніговик став невід’ємним і найприємнішим традиційним символом зимових свят та одним з улюблених персонажів дітей та дорослих. Створюючи його образ батьки стають ближчими до дітей, радіють, занурюються в прекрасний світ дитинства.

Однак, останнім часом, сніговики все рідше прикрашають центральні парки і вулиці міст через відсутність снігу. По-іншому, на жаль, зробити його неможливо.

Але цьогорічна зима видалася напрочуд сніжною і на багатьох подвір’ях  "повиростали" охоронці зими – сніговики: великі та маленькі, добрі та потішні, з морквяним носом та старим відром на голові, з любов’ю зліплені дитячими та дорослими долоньками…

Якщо ви ще не створили своє біле диво, дочекайтеся підходящого для ліплення снігу, просто забувши про буденність, згадайте ваше дитинство: порадійте з дітьми, покидайте з ними сніжками, разом зліпіть великого сніговика!

Повірте, такий відпочинок принесе масу задоволення, як дорослим, так і дітям!

Ми дякуємо мешканцям будинку № 42 по вул. Гирича в м.Яготині, який стоїть у них на подвір’ї та радує усіх перехожих.

Надсилайте і ви нам свої фото, як ви цікаво та корисно проводите час разом зі своїми дітьми на електронну пошту Яготинської міської ради: yagotinmiskarada@ukr.net з темою у посиланні "Давайте згадаємо наше дитинство".

Всі фото будуть висвітлені на сайті Яготинської міської ради.