Робоча нарада з суб’єктами господарювання, які надають послуги з пасажирських перевезень автобусними маршрутами загального користування

Дата: 22.02.2021 17:15

Фото без опису22 лютого 2021року в Яготинській міській раді відбулася робоча нарада під головуванням міського голови Наталії Дзюби, з суб’єктами господарювання, які надають послуги з пасажирських перевезень громадським транспортом загального користування в м. Яготині та в межах Яготинської міської територіальної громади.

Також на нараді були присутні заступник міського голови Сергій Овчаренко, який є профільним заступником даного напрямку та працівник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою апарату міської ради.

Присутніми на нараді було всебічно обговорено питання стану пасажирських перевезень в межах території Яготинської міської територіальної громади та дотримання перевізниками умов договорів на організацію перевезень пасажирів на регулярних міських автобусних маршрутах загального користування в місті Яготині.

За інформацією відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою апарату міської ради