A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Робоча нарада з старостами старостинських округів Яготинської міської територіальної громади

Дата: 23.02.2021 15:34
Кількість переглядів: 532

23 лютого Яготинський міський голова Н.Дзюба провела робочу нараду з старостами старостинських округів Яготинської міської територіальної громади.

На початку наради міський голова наголосила, що на початку березня необхідно проаналізувати стан піско-соляної суміші, в розрізі кожного населеного пункту.

Також в березні буде введено в дію мобільну групу, яка буде працювати в напрямку благоустрою старостинських округів, адже чистота та порядок – це візитна картка громади та кожного населеного пункту зокрема.

З приводу вуличного освітлення, міський голова Н.Дзюба наголосила на співпраці з профільним заступником Сергієм Олександровичем Овчаренком. Зокрема, керівник КП міської ради «Міськсвітло» В.Білаш наголосив, що на обліку у підприємства перебуває понад 250 точок освітлення.

Надалі звернули увагу присутніх на протокол №2 від 02.02.2021 року засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Яготинській РДА з приводу Африканської чуми свиней (АЧС), хвороби, яка є особливо небезпечною висококонтагіозною вірусною хворобою домашніх і диких свиней, що характеризується швидким поширенням, високим ступенем смертності. Щоб уникнути виникнення і розповсюдження африканської чуми свиней необхідно:

  • забезпечити контроль за своєчасністю та ефективністю виконання рішень ДНПК щодо вжиття заходів з недопущення занесення та розповсюдження африканської чуми свиней на підпорядкованої території;
  • вживати заходи щодо припинення діяльності стихійної торгівлі живими тваринами (птицею) та недопущення купівлі-продажу продукції тваринного походженням, переміщення тварин без відповідних ветеринарних супровідних документів;
  • при організації сільськогосподарських ярмарок (торгівля продовольчими товарами) завчасно інформувати про місця проведення таких ярмарок Яготинське РУ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області та забезпечити контроль за наданням торгових місць власникам сільгоспродукції тільки у разі створення санітарно-гігієнічних умов для торгівлі продовольчими товарами та наявності експертних висновків державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи;
  • організувати проведення періодичних обстежень прилеглих до населених пунктів територій (стихійних сміттєзвалищ, лісосмуг та ін.) з метою своєчасного виявлення трупів загиблих тварин (птиці) (побічних продуктів тваринного походження, у разі їх виявлення вживати заходи передбачені Інструкцією з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней та/або Інструкції з профілактики грипу птиці;
  • тощо.

Обговорили на нараді і питання проведення Яготинським РС ГУ ДСНС України у Київській області пожежно-профілактичних відпрацювань об’єктів старостинських округів Сотниківки, Райківщини та Черняхівка.

З приводу пасажирських перевезень автобусним маршрутом мешканців старостинських округів Яготинської міської територіальної громади заступник міського голови С.Овчаренко повідомив присутніх, що питання внутрішніх перевезень, які не виходять за межі територіальної громади перебуває на контролі в органі місцевого самоврядування. В подальшому буде оголошено конкурс, за результатами якого будуть укладені договори на перевезення з відповідним перевізником та визначено конкретний графік підвезення.

Також, начальник-головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату міської ради Н.Гречка звернула увагу присутніх на дотриманні лімітів споживання газу та електроенергії на 2021 рік.

Не оминули увагою і обговорення питання соціального захисту населення, зокрема надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.

Додатково, директор Центру соціальних служб Яготинської міської ради Т.Яринич проінформувала присутніх, що Центр є новоствореною комунальною установою міської ради та проводить соціальну роботу із сім’ями, дітьми та молоддю, які належать до вразливих груп населення, які перебувають у складних життєвих обставинах, і надає їм соціальні послуги.

«Основними завданнями Центру є:

проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми;

надання особам і сім’ям з дітьми комплексу соціальних послуг відповідно до їх потреб згідно з переліком, затвердженим центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері сім’ї та дітей, з метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин», - зауважила Тетяна Віталіївна.

Директор Центру додала, що створюється база обліку, на основі яких соціальні працівники будуть надавати відповідні послуги.

Начальник загального відділу В.Онищенко наголосила на дотриманні вимог Інструкції з діловодства Яготинської міської ради, затвердженої розпорядженням Яготинської міської ради 10.02.2021 № 18.

Наостанок наради, керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.Галицький звернув увагу на використанні та введенні в дію номерних печаток без зображення Державного герба України старостами старостинських округів Яготинської міської територіальної громади та введення погосподарського обліку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень