Відбулися засідання постійних депутатських комісій міської ради

Дата: 24.02.2021 18:30

На 25 лютого 2021 року заплановано проведення чергової шостої сесії Яготинської міської ради.

В ході підготовки до пленарного засідання, з 18 по 24 лютого, на профільних постійних комісіях депутати опрацювали 172 питання, які включені до проєкту порядку денного сесії.

Попередньо розглянувши та обговоривши питання, члени комісії надали свої висновки та рекомендації щодо бюджетних, земельних, майнових та інших питань. Окрім того, депутати, детально вивчивши, рекомендували внести на розгляд пленарного засідання шостої сесії ще ряд питань, які були напрацьовані та подані розробниками після формування порядку денного.

Завдяки досвіду та професіоналізму керівників комісій – депутати працювали плідно та конструктивно, розглянувши питання, котрі важливі як для громади в цілому, так і для мешканців та суб’єктів господарювання зокрема.