A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Екологічний всеобуч для дошкільнят

Дата: 01.03.2021 10:24
Кількість переглядів: 159

24 лютого 2021 року директором Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради О.Миненок було проведено онлайн засідання професійної спільноти вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Екологічний розвиток дітей дошкільного віку».

Під час теоретичного блоку Оксана Вікторівна зазначила, що важливим завданням освітнього процесу закладу дошкільної освіти є екологічний розвиток дошкільнят. Відповідно до завдань Базового компоненту дошкільної освіти завданням педагогів закладу дошкільної освіти є сформувати основи природничо-екологічної компетентності, ввести дитину у світ рідної природи, виховати любов до неї, розвинути пізнавальний інтерес до її явищ.

Участь у різноманітних видах діяльності на заняттях, під час практичного блоку, продемонстрували вихованці середньої та старших інклюзивних груп ЗДО №3 «Ромашка». Вихователь Н.Хоменко поділилася досвідом роботи з організації дослідної діяльності своїх вихованців під час комбінованого заняття «Подорож краплинки», використовуючи ігрові ситуації, масаж обличчя, пальчикову гімнастику. Діти закріпили знання про ознаки зими, явища живої та неживої природи. В цікавій ігровій формі систематизувала знання дошкільнят про навколишній світ вихователь Т.Реготун, використовуючи дослідно-експериментальну та творчу діяльність. Вихованці Тетяни Віталіївни вразили учасників своїми знаннями про оточуючий світ та властивості води. Толерантне та турботливе ставлення дітей один до одного в інклюзивних групах забезпечено завдяки злагодженій роботі всієї психолого-педагогійної команди працівників ЗДО №3 «Ромашка», яка забезпечує професійний супровід дітей з особливими потребами. 

Злагоджену роботу вихованців логопедичної групи учасники засідання мали можливість оцінити під час заняття «Сміттєва небезпека», вихователь Т.Палазенцева. Педагог на занятті продемонструвала як потрібно формувати елементарні навички з сортування сміття у дітей дошкільного віку, використовуючи ігрові прийоми.  

Наприкінці  Оксана Вікторівна провела «круглий стіл» на тему: «Форми роботи з формування природничо-екологічної компетентності у дітей дошкільного віку», під час якого вихователі поділилися своїм досвідом роботи з використанням інноваційних методів екологічної роботи з дошкільнятами.

На завершення було підведено підсумки засідання та вихователі закладів дошкільної освіти прийняли методичні рекомендації.

За інформацією Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників  Яготинської міської ради« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень