Конкурс-захист наукових робіт

Дата: 02.03.2021 12:16

25 та 27  лютого 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського онлайн конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у якому взяли участь Євгенія  Виливок, учениця 9 класу Супоївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.–ДНЗ (ясла-садок)» (керівник В.Тищенко) в секції «Історичне краєзнавство» та Заріфі Зарміна, учениця 10 класу Фарбованського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)» (керівник В.В) в секції «Українська мова».

Учні представили на розсуд журі постери та захистили наукові роботи: Євгенія Виливок -«Голодомор на Яготинщині крізь призму жіночого погляду» та Заріфі Зарміна - «Лінгвістичне суголосся версифікаційної царини Лесі Українки й Тараса Григоровича Шевченка»,  де вміло розкрили новизну наукової роботи, мету та актуальність дослідження.

За інформацією Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників  Яготинської міської ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)